Elektros įvado projekto kaina

Norint prisijungti prie AB LESTO skirstomųjų tinklų reikia atlikti tam tikrus darbus. Vienas iš svarbiausių, kurį būtina turėti – elektros įvado projektas. Bet kas jo atlikti negali, nes šiam darbui reikia turėti atitinkamą atestaciją. Būsimieji elektros vartotojai domisi ne tik tuo, kas atliks šį darbą, bet ir, kokia yra elektros ivado projekto kaina. Kaip žinome, elektra nėra nemokama.

Norėdami savo namuose, įstaigoje ar įvairaus kito pobūdžio patalpose naudotis elektra turite surasti specialistus, kurie atlieka elektros įvado projektavimo darbus. Kreipkitės į AB LESTO arba į įmones, kurios turi kvalifikacijos atestatus, kurie suteikia teisę atlikti projektavimo darbus. Norėdami gauti geriausią pasiūlymą galite pateikti kelias užklausas ir gavę atsakymus žinosite ką pasirinkti.

Dažniausias klausimas, kurį užduoda tie, kurie nori prisijungti prie elektros tinklų – kaip įsivesti elektrą? Tam ne tik, kad reikia surasti specialistus, kurie atliks visus darbus, bet ir patiems pasidomėti kai kuriais klausimais, pavyzdžiui, kiek galios reikės ar, kur įrengti apskaitos skydą ir pan. Atsakymus į šiuos klausimus galite sužinoti ir patys pasinaudoję internete esančia informacija ar skaičiuoklėmis. Sudėtingesnis klausimas susijęs su elektros ivado projekto kaina.

Vienos nustatytos kainos visiems norintiems prisijungti prie elektros skirstomųjų tinklų – nėra. Skiriasi darbai, kuomet elektrą reikia įvesti į daugiabučius, individualius namus, įmones ir panašiai. Norėdami sužinoti elektros projekto kainą pagal išduotas LESTO technines sąlygas turėtumėte jiems arba pasirinktiems atestuotiems specialistams kontaktuose nurodytais el. pašto adresais persiųsti turimus dokumentus: techninės sąlygos, geodezinė nuotrauka ir išsamiai suformuokite klausimą, į kurį norite, kad būtų atsakyta. Jeigu neturite geodezinės nuotraukos, tai tuomet siųskite situacijos planą ar sklypo nuorodą iš maps.lt elektroninės svetainės. Jeigu reikės papildomos informacijos ar dokumentų, tai jie jus apie tai informuos. Turint šiuos duomenis kaina bus nustatyta tiksli, nes retai kada pažvelgus į įkainius galėsite tiksliai apskaičiuoti patys. Pavyzdžiui, daugiabučių namų, kotedžų ir panašios paskirties namų elektros projektas kainuos 0,5–2 EUR/1m2. Palyginimui galima pateikti gydymo įstaigų kainą – 1–2 EUR/1m2, o štai individualaus namo elektros projektas kainuos 100–350 EUR. Kaip matote, kainos yra skirtingos.

Naudotis elektra reiškia daugybę privalumų, juk dabar be jos sunku įsivaizduoti kasdienį mūsų gyvenimą. Ten, kur jos nėra padėtį galima greitai pakeisti. Tereikia kreiptis į elektros projektus rengiančius specialistus ir jie viskuo pasirūpins.